| Εφαρμογή | Κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 ίνες |
| Δομή | Χαλαρός σωλήνας |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 144 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Αρίθμηση ινών | 8 ίνες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Εξωτερικό σακάκι | Μαύρο UV-και υγρασία-ανθεκτικό πολυαιθυλένιο (PE) |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 144 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP ή χαλύβδινο σύρμα |
| Τεθωρακισμένο | Ζαρωμένη ταινία χάλυβα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 72 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Inner Core | 500 Pairs |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Θωρακισμένος | Λαμινικό πολυαιθυλένιο από χάλυβα |
|---|---|
| αρίθμηση πυρήνων | 12 πυρήνας |
| Μέγεθος κύματος | 1310/1550 |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 πυρήνας |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D |
| Δομή | Χαλαρός σωλήνας |
| Μέλος δύναμης | να φωσφοριήσει 2.0mm χαλύβδινο σύρμα |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία χάλυβα |
| Όνομα προϊόντων | Υπαίθριο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας μόνος-υποστήριξης |
|---|---|
| Αγγελιοφόρος | 1 ενιαίο χαλύβδινο σύρμα |
| Δομή | Uni-σωλήνας |
| Εξωτερική θήκη | Νήμα Aramid + θήκη PE |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS, CE |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 πυρήνας |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D |
| Δομή | Χαλαρός σωλήνας |
| Μέλος δύναμης | Φωσφοριώντας χαλύβδινο σύρμα |
| Εμποδίζοντας υλικό νερού | Νερό-εμποδίζοντας ταινία |