| Outer Sheath Material | LSZH |
|---|---|
| Central Strength Member | Steel Wire/FRP |
| Warranty | 30 Years |
| Jacket Material | PE PVC LSZH HDPE |
| Surface | Hot-dip Galvanized |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Δομή | Κεντρικός χαλαρός σωλήνας |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 6 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 14 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 10.2mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 8 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.9MM |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 18 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 10.2mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 20 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.5mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Ίνα | G657A1, |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 2 Ίνες |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εξωτερικό σακάκι | LSZH |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥100N |
|---|---|
| Επιφάνεια | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σχήμα ή Δομή | Μπορεί να παραχθεί σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή |
| Υλικό σακάτου | PE PVC LSZH HDPE |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Applocation | Υπαίθριος ή εσωτερικός |
|---|---|
| Εξωτερικό μπουφάν | LSZH |
| Σχήμα ή Δομή | Μπορεί να παραχθεί σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή |
| Εμπορικό σήμα ινών | TW-SCIE |
| Τζακ. | PVC ή LSZH |