| Εγγύηση | 30 έτη |
|---|---|
| Κατασκευή | 2pcs χάλυβες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα/FRP |
| Υλικό μέλους αντοχής | Χάλυβας |
| Κώδικας Hs | 85447000 |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Αεροδιασύνδεση |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D |
| Αριθμός οδηγών | 2 |
| Τύπος | Συζώδης |
| Αριθμός ινών | 2 πυρήνες |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
|---|---|
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα/FRP |
| Εγγύηση | 30 έτη |
| Υλικό σακάτου | PE PVC LSZH HDPE |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | LSZH |
| χάλυβα | 0.45mm |
|---|---|
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα/FRP |
| Επιφάνεια | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Εμπορικό σήμα προϊόντων | Εμποκόμ |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Shape Or Structure | Can Be Produced As Per Buyer's Request |
|---|---|
| Service | OEM/ODM |
| Strength Member Material | KFRP/ FRP/steel |
| Product Brand | Ebocom |
| Steel | 0.45mm |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A2 |
| Τύπος | ADSS |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Τμήμα δομών | διατομή σχήματος «8» |
|---|---|
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT ή ζελατίνα |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | MDPE/HDPE |
| Εξωτερικό χρώμα θηκών | Μαύρο |
| Εφαρμογή | Αγωγός, κεραία, τηλεπικοινωνίες/δίκτυο |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Αρίθμηση ινών | 72 Πυρήνας |
| Υλικό σακακιών | Εξωτερική θήκη PE |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 Γ ~ +70 Γ |
| Εφαρμογή | Αγωγός, κεραία, τηλεπικοινωνίες/δίκτυο |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Αρίθμηση ινών | 96 πυρήνας |
| Υλικό σακακιών | Εξωτερική θήκη PE |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 Γ ~ +70 Γ |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχο καλώδιο πτώσης Ftth |
|---|---|
| Πυρήνας ινών | 1-24 πυρήνας |
| Διάμετρος καλωδίων | Λ. 2.0mm±0.2mm |
| Εξωτερική θήκη | LSZH ή PE |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid |