| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A2 |
| Τύπος | ADSS |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 16 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 10.2mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 ίνες |
| Τεθωρακισμένο | Ζαρωμένη ταινία χάλυβα |
| Εξωτερικό σακάκι | Μαύρο UV-και υγρασία-ανθεκτικό πολυαιθυλένιο (PE) |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 10 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.9MM |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.910.2mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | κάτω από το έδαφος, τηλεπικοινωνίες, αγωγός |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 2-288 πυρήνας |
| Μεταλλικός ενισχύστε το μέλος | χαλύβδινο σύρμα |
| Υλικό πληρώσεως | Γεμίζοντας ένωση |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 18 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.5mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Αγωγός, κεραία, τηλεπικοινωνίες/δίκτυο |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Αρίθμηση ινών | 96 πυρήνας |
| Υλικό σακακιών | Εξωτερική θήκη PE |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 Γ ~ +70 Γ |
| Διαμορφώστε το αριθ. | GYFXTY |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PE |
| Μέλος δύναμης | frp 2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 πυρήνες |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura ή ως Requiremen σας |
| Εφαρμογή | Αγωγός, κεραία, τηλεπικοινωνίες/δίκτυο |
|---|---|
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Αρίθμηση ινών | πυρήνας 60 |
| Υλικό σακακιών | Εξωτερική θήκη PE |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 Γ ~ +70 Γ |