| Διαμορφώστε το αριθ. | Καλώδιο οπτικών ινών τιμών εργοστασίων GYFTY |
|---|---|
| Κεντρικό μέλος δύναμης | Μη μεταλλικός |
| Υλικό πληρώσεως | Γεμίζοντας ένωση |
| Αρίθμηση ινών | 72 πυρήνας |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura ή ως Requiremen σας |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Καλώδιο οπτικών ινών τιμών εργοστασίων GYFTY |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PE |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | μη μεταλλικό |
| Υλικό πληρώσεως | Γεμίζοντας ένωση |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 πυρήνας |
| Αρίθμηση ινών | 2 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Σύστημα απομόνωσης νερού | Εμποδίζοντας ταινία νερού |
|---|---|
| Υλικό τεθωρακισμένων | Σιδηρουργική ταινία κυματισμένη |
| Διάμετρος καλωδίου | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Τύπος ινών | Single-mode/πολλαπλού τρόπου |
| Εσωτερικός πυρήνας | 500 ζευγάρια |
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
|---|---|
| Outer Sheath | HDPE |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Construction | Central Loose Tube |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
| Core | 2-288 Core |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Εφαρμογή | Εξωτερικές υπηρεσίες, τηλεπικοινωνίες, τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D,G657A2,Μιαμονής λειτουργίας G652D,μονής λειτουργίας ((G652D |
| Πυρήνες ινών | 2-288 πυρήνες |
| CSM | ΣΥΡΙΖΑ |
| Διάρκεια καλωδίου | 1000 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001/CE/RoHS |
| Υλικό σακακιών | PE, LSZH |
| Τύπος ινών | G652D |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 πυρήνες |
| Όνομα προϊόντων | Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών Unitube |
|---|---|
| Εγκατάσταση | κεραία/σωλήνας/αγωγός |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
| Υλικό θηκών | PE |
| Μέλος δύναμης | Χαλύβδινο σύρμα δύο |
| Εφαρμογή | Εξωτερικές υπηρεσίες, τηλεπικοινωνίες, τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Τύπος ινών | G652D,G657A2,Μιαμονής λειτουργίας G652D,μονής λειτουργίας ((G652D |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ντραμς |
| Χρόνος παράδοσης | 15 εργάσιμες μέρες |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |