| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Outer Jacket Materail | Aluminum Clad Steel |
| Fiber Color | Blue,Orange,Brown,Aqua,Grey,Customized |
| Rodent Protection | Yes |
| Description | Fibra Optica |
| Τύπος | ADSS |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Τύπος ινών | G657A2 |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid |
| Τάγμα | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PE |
|---|---|
| Εξωτερικό χρώμα θηκών | Μαύρος |
| Μεταλλικός ενισχύστε το μέλος | Χαλύβδινο σύρμα |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT ή ζελατίνα |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Μέλος δύναμης | Νήμα Aramid |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A2 |
| Τύπος | ADSS |
| Αρίθμηση ινών | 2-144 |
| Υλικό σακακιών | PE |
| Ονομασία προϊόντος | Υπαίθριο οπτικό καλώδιο ινών μόνος-υποστήριξης |
|---|---|
| Καλώδιο Sturcture | Εικόνα 8 |
| Αγγελιαφόρος | χαλύβδινο σύρμα 7*1.0mm |
| Διάμετρος αγγελιοφόρων | 5.0mm |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS, CE |
| Αρίθμηση ινών | 48 ίνες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Σακάκι | PE ή |
| Έκταση | 100m, 150m, 200m, 250m, 300m, 350m, 400m, 450m, 500m, κ.λπ., |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 4 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Τεθωρακισμένο | μη-θωρακισμένος |
| Applocation | Υπαίθριος ή εσωτερικός |
|---|---|
| Εξωτερικό μπουφάν | LSZH |
| Σχήμα ή Δομή | Μπορεί να παραχθεί σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή |
| Εμπορικό σήμα ινών | TW-SCIE |
| Τζακ. | PVC ή LSZH |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 24 ίνες |
| Μέλος δύναμης | FRP, νήμα Kevlar Aramid |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |