| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 48 ίνες |
| Μέλος δύναμης | FRP, νήμα Kevlar Aramid |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 6 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.9MM |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2 Ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.2MM |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-24 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 8.2MM |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 16 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.5mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εφαρμογή | FTTH, δίκτυο FTTH FTTB FTTX, ΥΠΑΊΘΡΙΟ, τηλεπικοινωνίες, τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 112,2/4/6/8/12 πυρήνας |
| Σακάκι | LSZH |
| Μέλος δύναμης | FRP, χάλυβας wire/FRP, καλώδιο FRP/KFRP/Steel |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 48 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 918.2mm |
| Κάμπτοντας ακτίνα | 25 φορές διάμετρος καλωδίων |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 72 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 918.2mm |
| Κάμπτοντας ακτίνα | 25 φορές διάμετρος καλωδίου |