| Υλικό θηκών | LSZH |
|---|---|
| Υλικό αγγελιοφόρων | Χαλύβδινο σύρμα/FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Οπτική ίνα | G.657A |
| Διάμετρος | 2.0mm*3.0mm |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PE |
|---|---|
| Εξωτερικό χρώμα θηκών | Μαύρος |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT ή ζελατίνα |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 βαθμός ~ +60 βαθμός |
| Εφαρμογή | Αγωγός, κεραία, τηλεπικοινωνίες/δίκτυο |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό θηκών | MDPE/HDPE |
| Εξωτερικό χρώμα θηκών | Μαύρος |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT ή ζελατίνα |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Τύπος | Ενιαίος τρόπος |
|---|---|
| Τύπος οπτικής ίνας | G.652D G.657A |
| Υλικό θηκών | LSZH |
| Υλικό αγγελιοφόρων | χαλύβδινο σύρμα |
| Εξωτερική διάμετρος του καλωδίου | 2.0mm*5.0mm |
| Εφαρμογή | FTTH, δίκτυο FTTH FTTB FTTX, τηλεπικοινωνίες, τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 1-4 ίνες |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Εξωτερικό σακάκι | LSZH |
| όνομα προϊόντων | Καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP FTTH |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Αριθμός Μοντέλου. | FTTH |
|---|---|
| Χρώμα υλικού | Μαύρος |
| Εξωτερική θήκη | LSZH |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως Requiremen σας |
| Ύφος εγκατάστασης | Εναέριος |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Τύπος ινών | G657A1 Ή A2, G652D |
| Αρίθμηση ινών | 2 πυρήνας |
| Σακάκι | PE ή εξωτερική θήκη LSZH |
| Εγκατάσταση | αυτοφερόμενη κεραία |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 2-288 ίνες |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP ή χαλύβδινο σύρμα |
| Τεθωρακισμένο | Ζαρωμένη ταινία χάλυβα |