| Τύπος καλωδίου | Κεντρικός σωλήνας |
|---|---|
| Τύπος | Απομονωμένο, γυμνό. |
| Σενάριο χρήσης | Δίκτυο FTTH FTTB |
| Μέλος της δύναμης | Ατσάλινο σύρμα |
| Αριθμός οδηγών | ≥ 10, προσαρμοσμένο |
| Αρίθμηση ινών | 12-72 ίνες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Διάμετρος καλωδίων | 918.2mm |
| Κάμπτοντας ακτίνα | 25 φορές διάμετρος καλωδίου |
| πακέτο | σίδηρος-ξύλινο εξέλικτρο |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 24 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 10.2mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |
| Ανώτατη επιτρεπόμενη ένταση εργασίας | 50KN |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | Προσαραγμένο χαλαρό καλώδιο σωλήνων |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Επιλογές ινών | ITU G652D, G657A, Om1, Om2, Om3, Om4 |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες δύναμης |
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| Αρίθμηση ινών | 12-72 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίου | 918.2mm |
| ακτίνα κάμψης | 25 φορές διάμετρος καλωδίου |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
| Πυρήνας ινών | 12 πυρήνας |
|---|---|
| Πυρήνας ινών | 2-288 πυρήνων χαλαρό καλώδιο ινών σωλήνων οπτικό |
| Χαλαρός σωλήνας | PBT με τη ζελατίνα |
| τεθωρακισμένο | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
| Εμποδίζοντας υλικό νερού | Εμποδίζοντας ταινία νερού ή ένωση πλήρωσης |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 8-144 ίνες |
| Μέλος δύναμης | FRP, νήμα Kevlar Aramid |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 36 ίνες |
| Μέλος δύναμης | FRP, νήμα Kevlar Aramid |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 14 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 9.5mm |
| Μέλος δύναμης | χαλύβδινο σύρμα |