| Όνομα προϊόντων | Σχήμα 8 καλώδιο ινών μόνος-υποστήριξης |
|---|---|
| Αγγελιοφόρος | Χαλύβδινο σύρμα |
| Διάμετρος αγγελιοφόρων | 5.0mm |
| Υλικό Outersheath | PE |
| Πρότυπα | YD/T 1155-2011 |
| Ανώτατη επιτρεπόμενη ένταση εργασίας | 50KN |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | Προσαραγμένο χαλαρό καλώδιο σωλήνων |
| Τύπος ινών | Ενιαίος τρόπος |
| Επιλογές ινών | ITU G652D, G657A, Om1, Om2, Om3, Om4 |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες δύναμης |
| Applocation | Υπαίθριος ή εσωτερικός |
|---|---|
| Εξωτερικό μπουφάν | LSZH |
| Σχήμα ή Δομή | Μπορεί να παραχθεί σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή |
| Εμπορικό σήμα ινών | TW-SCIE |
| Τζακ. | PVC ή LSZH |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, αγωγός, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 8-144 ίνες |
| Μέλος δύναμης | σωλήνας ανοξείδωτου, προσαραγμένο χαλύβδινο σύρμα, ντυμένο χαλύβδινο σύρμα αργιλίου, καλώδιο κραμάτω |
| Κεντρικό μέλος δύναμης | FRP |
| Αρίθμηση ινών | 12-72 ίνες |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Διάμετρος καλωδίων | 918.2mm |
| Κάμπτοντας ακτίνα | 25 φορές διάμετρος καλωδίου |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, κεραία, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο |
|---|---|
| Ίνα | G652D, G657A1, G657A2 |
| Αρίθμηση ινών | 24 ίνες |
| Διάμετρος καλωδίων | 918.2mm |
| Κάμπτοντας ακτίνα | 25 φορές διάμετρος καλωδίων |
| Ενιαίο υλικό τεθωρακισμένων | Ζαρωμένη ταινία αλουμινίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura |
| Χαλαρό υλικό σωλήνων | PBT ή ζελατίνα |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PE |
| Εξωτερικό χρώμα θηκών | Μαύρο |
| Εμπορικό σήμα της ίνας | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… ως απαίτηση |
|---|---|
| Χρώμα του χαλαρού σωλήνα | Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί |
| Μέλος δύναμης | Χάλυβας ή FRP |
| Χρώμα σακακιών | Ο Μαύρος, λευκός |
| Ύφος εγκατάστασης | Εσωτερικό & υπαίθριο καλώδιο πτώσης μόνος-υποστήριξης |
| Υφάσματα από αραμίδιο | 16 Τυποποιημένα νήματα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Διερίτης |
| Εξωτερικό χρώμα σακακιών | Ανατρέξτε στο Χρωματόγραμμα |
| Αριθμός ινών | 2/4/6/8/12/24/48/96 |
| Θωρακισμένο υλικό | Αργίλιο/χάλυβας |
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
|---|---|
| Τύπος | Singlemode & Πολλαπλού τρόπου |
| Σακάκι | Εξωτερική θήκη PVC |
| Μήκος | ή όπως απαιτείται |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40 ~ +60 Γ |